top of page
Dzives meistariba.jpg

Aizvien vairāk cilvēku mūsu sabiedrībā sāk interesēties par veidiem, kā uzlabot savu dzīvi, kā kļūt harmoniskākiem, kā būt laimīgiem.

Jaunākie zinātnes atklājumi apstiprina senās zināšanas – būt laimīgam ir prasme. Tas ir domāšanas veids un noteiktu darbību kopums, to var iemācīties un attīstīt.

Ceļš uz ikdienas laimi sākas ar darbu pašam ar sevi. Tas tikai sākumā šķiet viegli. Katrs, kas sācis kaut ko darīt šajā virzienā, ātrāk vai vēlāk saprot, ka šajā ceļā ir kāpumi un kritumi un, pats trakākais, ka nepietiek tikai ar to, ka izlasām vienu grāmatu aiz otras un zinām „kā jābūt”. Tas, kas atšķir lasītājus no darītājiem – ir iegūto zināšanu praktiskā pielietošana.

Tas, ko es piedāvāju, ir tieši praktiskās zināšanas, iemaņas, tehnikas tiem, kas vēlas no lasīšanas pāriet pie darīšanas. Šajā ceļā nepieciešams atbalsts un arī tas ir iekļauts!

 

Es aktīvi interesējos par dažādām personības attīstības iespējām vismaz gadus 15, esmu izmēģinājusi dažādas tehnikas, pieejas, padomus, daudz lasījusi un meklējusi papildus informāciju. Labprāt dalos ar šīm zināšanām un pieredzi, tās tiek iekļautas gan vadītāju personiskās efektivitātes tēmās, gan tēmās par darbu ar klientiem un stresa vadību.

Dzīves meistarība ir 12 nodarbības sevis un savas dzīves pakāpeniskai sakārtošanai. Šis semināru cikls tapis manas pieredzes rezultātā, tajā piedāvāju tikai to, kas reāli strādā un ir pietiekami vienkāršs, lai to varētu praktizēt ikdienā, saglabājot ierasto dzīves ritmu.

KONTAKTI

Sandra Ošleja

bottom of page